Celostní koučink – KOMBINOVANÁ FORMA

kurz koučinku akreditovaný MŠMT  c certifikací CPC a možností pokračovat k certifikaci ACC nebo PCC u ICF Global.

CPC, certifikát


Kurz CELOSTNÍ KOUČINK s akreditací MŠMT je vysoce kvalitní a komplexní kurz koučování rozložený do 10 ti on line lekcí s živovou interakcí s lektorem a 6 ti dnů prezenčního studia. Kurz je určen všem, kdo pracují s lidmi a chtějí se naučit se prakticky používat koučink jako profesní a rozvojový nástroj. Kurz se opírá o pilíře výsledkově koučinku a transpersonálního Whitmorovského stylu  koučování a Ericksonovský přístup.

Celostní koučink je obsahově nejbohatší a nejkomplexnější kurz koučinku na českém trhu v Evropě s nejvyšším možným počtem praktických ukázek, nácviků a případových studií. Kurz celostní koučink si klade za cíl přiblížit a předat jeho účastníkům koučink jako moderní nástroj rozvoje jednotlivců i skupin a vytvářet nejlepší možné podmínky pro praktický nácvik jednotlivých koučovacích stylů.

Kromě klasických koučovacích stylů a NLP technik zahrnuje také TÝMOVÝ KOUČINK, FAMILY COACHING a KOUČOVÁNÍ VZTAHŮ.

Ocení její všichni, kdo chtějí pomáhat jednotlivcům i týmům objevovat a rozvíjet jejich potenciál a chtějí  se chtějí naučit koučování prakticky používat při práci s lidmi nebo se stát profesionálním koučem. Postupy založené na nejnovějších vědeckých poznatcích o fungování lidského mozku ocení zejména manažeři, lídři, podnikatelé, personalisté, vedoucí pracovníci, lektoři a poradci, kariérní poradci, dále sportovní trenéři a cvičitelé, terapeuti, psychologové, psychoterapeuti a všichni, kdo chtějí více profesionalizovat svou práci s lidmi. Vysoce kvalitní know how kvalitně využijí i ti, kdo se chtějí naučit metody sebe koučování a chtějí používat koučink jako sebe rozvojový nástroj pro trvale udržitelný osobní růst a rozvoj.

Tento kurz  vytvořila p. Tereza Dewalt- dříve Dočkalová, EPC a čerpá v něm ze svých bohatých zkušenosti koučky, které přesahují číslo 5 000hod. Tereza V kurzech koučování propojuje své zkušenosti se znalostmi a zkušenostmi, které získala u předních světových špiček v koučování a NLP jako jsou Richard Bandler,Marilyn Atkinson- Erickson College, Anthony Robbins, Robert Dilts, Sir. John Whitmore, Deepak Chopra a řada dalších významných jmen. Kurzy koučování s Terezou získávají na své jedinečnosti i osobitým koučovacím stylem a tvořivostí, které Tereza vnáší do výuky i koučování.

 

Sedm důvodů proč si vybrat kurz CELOSTNÍ KOUČINK :

1.Získáte nejvyšší možnou kvalitu a komplexnost koučovacího know how přímo od jeho tvůrců.

2.Zažijte praktickou názornost výuky až 80% a každou z technik si budete moci vyzkoušet a konzultovat s trenéry kurzu.

3.Stanete se lepšími manažery, lídry a komunikátory nebo kvalitními kouči.

4. Budete umět lépe rozumět sobě i ostatním.

5. Zlepšíte a prohloubíte své vztahy v pracovním i sobním životě.

6. Všehcny techniky a postupy, které se v kurzu naučíte budete umět okamžitě používat v praxi.

7. Zažijete skvělou atmosféru v kurzu s našimi lektory a v rámci skupiny navážete nová přátelství.Před nástupem do kurzu si ověřte platnost akreditace a certifikace.Naše najdete zde: https://www.coachingworld.cz/certifikace-a-akreditace

Platná akreditace: MŠMT KOUČ- ČJ MŠMT – 15761/2021-2

Zahájení: 2023-01-09T19:00

Kurzovné: 52 000,- Kč

Rezervační záloha: 20 000,- Kč

Kurzovné lze hradit celé nebo rozložit do 4 splátek bez navýšení. V kurzu je jedno místo pro maminku na RD nebo studenta VŠ za zvýhodněnou cenu 25 000,- .

Při objednávce a úhradě kurzovného do 02.12.2022
je kurzovné stanoveno na 42 000,- Kč

způsoby platby

Název kurzu: Celostní koučink – KOMBINOVANÁ FORMA
CO ZÍSKÁTE V KURZU CELOSTNÍ KOUČINK?

V kurzu CELOSTNÍ KOUČOVÁNÍ  získáte yvysoce kvalitní a ceněné  know how v oblasti koučinku akreditované MŠMT a zakončené mezinárodně respektovanou certifikací CPC, uplatnitelné jak pro práci profesionálního kouče, tak v každodenním pracovním i osobním životě. Naučíte se postupy, jak vybudovat úspěšné podnikání . Stanete se součástí komunity koučů s CPC certifikací. Zajistíte si možnost dalšího rozvoje, navážete nová přátelství ve velmi příjemné a profesionální atmosféře kurzu.

Pokud absolvujete pouze on line část kurzu CELOSTNÍ KOUČINK, získáte při vypracování písemného testu certifikát, který Vás opravňuje používat profesní název kouč a provozovat koučovací praxi a možnost pokračovat s námi v dalším rozvoji.

Tento kurz je vhodný i pro úplné začátečníky a nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti s koučinkem.

KURZ JE AKREDITOVÁN MŠMT. Účastnící obdrží certifikát o absolvování kurzu při splnění docházky 80%. Certifikát CPC.Certifikát

PRO KOHO JE KURZ CELOSTNÍ KOUČINK URČEN?

Kurz CELOSTNÍ KOUČINK OCENÍ ZEJMÉNA:

Jednotlivci, kteří se chtějí stát kvalitními certifikovanými profesionály v koučování a chtějí nabídnout svým klientům to nejlepší.

Společnosti, které chtějí rozvíjet své zaměstnance a zhodnocovat kapitál lidských zdrojů skrze podporu silných stránek zaměstnanců a jejich zdokonalování.

Týmy, které hledají cesty k trvalé udržitelnosti výsledků a zvyšování konkurenceschopnosti a inovacím.

Lídři, kteří chtějí posouvat své podřízené k lepším výsledkům.

Personalisté, HR manažeři a manažeři vzdělávání.

Interním koučové a lektoři, kteří chtějí obohacovat a rozšiřovat své portfolio nástrojů a technik.

Manažeři, podnikatelé a vlastníci firem, kteří hledají cestu vyšší osobní i týmové efektivitě.

Pedagogové, kteří chtějí svým studentům pomáhat rozvíjet jejich potenciál jedinečnosti.

Psychologové a karierní poradci, kteří hledají nové nástroje pro práci k nasměrováním svých klientů zejména v oblasti profesní seberealizace.

Terapeuti, kteří chtějí obohatit svou praxi velmi jednoduchou výsledkově orientovanou konverzační strukturu.

Sportovní trenéři a koučové, kteří chtějí zkvalitnit práci pro své svěřence.

Všichni, kdo se chtějí naučit používat koučování jako sebe-rozvojový nástroj a zlepšit kteroukoli ze svých životních oblastí (kariera, vztahy, komunikace, rodina).

Tento kurz je vhodný i pro úplné začátečníky, kteří chtějí začít s koučováním a naučit se používat koučování v profesním i osobním životě.

 

PROGRAM KURZU ZAHRNUJE

elý kurz nabízí klientům zajímavý a strukturovaný přehled základních i  dovedností a technik, které jsou při koučování oblíbené pro svou jednoduchost a efektivitu, přičemž však respektují přirozenost a propojují hlavní výsledky orientovaného koučování pomocí kreativních částí osobnosti a intuice.

Model GROW a výkonnostně orientované  koučování.

Transakční koučování- podporuje dosahování cílů, hledání řešení a plánování postupů k dosažení cílů.

Transpersonální koučování- podporuje hedání vlastní cesty a vnitřních zdrojů. Dotýka se velmi jemně spirituální části osobnosti.

Koučování a manažerská konverzace zaměřená na řešení- podporuje a rozvíjí manažerský styl s prvky koučování. Pomáhá najít koučinkové momenty v každodenní komunikaci.

NLP techniky v koučování- pomáhají překonávat vlasní limitující přesvědčení a podporují transformační procesay u klientů.

Modelování a strategické géniů podle Roberta Diltse- učí používat straregie, které používali extrémně úspěšní lidé např. Walt Disney, Albert Einstein/ v koučování, podnikání, při vedení lidí, vytváření inovativních projektů i každodenním životě.

Koučování vnitřního dialogu

Koučování zvyků emoční inteligence, které snižují manažerskou výkonnost.

Inner Game ve sportu, managementu i koučování.

Transformační koučování- zahrnuje takové techniky a postupy, které pomáhají odhalit a pojmenovat vzorce chování a zvyky, které jedincům i týmům brání v dosahování stanovených cílů v pracovním i osobním životě a učí způsoby jak vytvářet nové vzorce, takové které naopak podporují klienty v dosahování cílů.

Vztahový koučink a family coaching.

Týmový koučink.

Marketing pro kouče:

V tomto jednodenním modulu získáte know how, jak efektivně využívat naplno potenciál marketingových nástrojů a zvyšovat tak ekonomickou smysluplnost vašeho podnikání.

Během tohoto modulu si ujasníte své poslání v rámci podnikání, prozkoumáte svou cílovou skupinu a budete vědět jak vaše ideální klienty oslovit, tak, aby je Vaše nabídka zaujala natolik, že budou nakupovat Vaše služby.

Seznámíte se s jednotlivými marketingovými nástroji, pochopíte, jak napsat poutavý článek a co musí obsahovat dobře postavený marketingový text. 

Proniknete do základů práce se sociálními sítěmi jako s marketingovým nástrojem.

Odnesete si  vlastní propracovaný marketingový plán.

PROČ SI VYBRAT TENTO KURZ?

Získáte nejvyšší možnou kvalitu a komplexnost koučinkového know-how přímo od jeho tvůrců.

Zažijte praktickou názornost výuky až 80%, a každou z techniků si budete moci vyzkoušet a konzultovat způsob, jakým způsobem vyzkoušet trenéry kurzu.

Prohloubíte své dovednosti definovat vize, komunikovat je  a motivovat ostatní k jejich realizaci.

Ovládnete způsoby, jak pracovat s vnitřními bariérami, které často omezují v dosahování výkonu.

Budete umět pomáhat svým klientům i sobě při vytváření láskyplných vztahů.

Stanete se lepšími manažery, lídry a komunikátory.

Zajistíte si rychlou návratnost investic do kvalitního vzdělání.

Naučíte se, jak aplikovat koučování do každodenních pracovních interakcí s kolegy a podřízenými, porady, pracovní schůzky, náhodné diskuze, hodnotící rozhovory.

Budete vědět, kdy při běžných manažerských procesech identifikovat koučovací momenty.

Pochopíte, jak můžete autenticky a konstruktivně posilovat  zdroje u svých  spolupracovníků, tak aby s každým úkolem rostli jejich kompetence, motivace a odpovědnost.

Vytvoříte si svůj vlastní koučovací styl.   

Po absolvování tohoto programu můžete v naší škole koučování pokračovat s týmem zahraničních mentorů k získání ACC nebo PCC certifikace.

ČASOVÝ HARMONOGRAM

Délka kurzu: 10 on line lekcí, každá v délce 90 min. a 6 dnů prezenčního studia, závěrečná zkouška.

 • maximální počet účastníků: 8
 • lokalita: online lekce a mentorink probíhají prostřednictvím virtuální učeby, prezenční část Praha 1, Na Příkopě 15
 • lektoři: Tereza Dewalt (dříve Dočkalová), EPC a tým koučú a lektorů CW.

On line lekce:

9.1.2023 19:00 – 20:30

16.1.2023 19:00 – 20:30

23.1.2023 19:00 – 20:30

30.1.2023 19:00 – 20:30

6.2.2023 19:00 – 20:30

13.2.2023 19:00 – 20:30

20.2.2023 19:00 – 20:30

27.2.2023 19:00 – 20:30

6.3.2023 19:00 – 20:30

13.3.2023 19:00 – 20:30

K on line lekcím potřebujete připojení k internetu, sluchátka a chytrý telefon nebo počítač.

Prezenční část:

Family coaching a koučování vztahů 13.-14.4.2023

Týmový koučink a koučování vztahů 11.-12.5.2023

Marketing kouče a závěrečný test 25.- 26.5.2023

Prezenční část kurzu probíhá ve všech výukových dnech:

od 10:00 do 17:00 s polední přestávkou od 13:00 do 14:30 hod.

Reference účastníků kurzu

 

 

Kurz celostní koučování velmi doporučuji. Hlavní trenérka Tereza byla skvělým průvodcem. Tento kurz je hodně zaměřený na praktická cvičení ve skupinách nebo ve dvojicích, což nejlépe rozvine Vaše povědomí, o čem koučování vlastně je. Ihned dostáváte zpětnou vazbu a do příští lekce víte, na co se máte zaměřit a s čím pracovat. S tímto kurzem rostete jak v osobní, tak i v profesní rovině. Absolvovala jsem i kurz Family Coaching a ten byl velmi emotivní a silný. Uvažuji dál o NLP akademii. Opravdu za mě skvělé! Mimo toto všechno jsem poznala i velmi zajímavé a inspirující lidi.

Mgr.Tereza Hesová

Majitelka welness centra

 

 

Více referencí

  OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

  *Povinné pole
  Fakturační údaje

   
   

  -

  CPC, certifikát