Kurz koučinku akreditovaný MŠMT s certifikací CPC a možností pokračovat k certifikaci ACC nebo PCC u ICF Global.

Supervizorkou a hlavní trenérkou kurzu je Tereza  Dočkalová, EPC. Autorka kurzu je certifikovanou koučkou  na úrovni ACTP certifikace / Erickson College/, a její zkušenosti s koučováním jsou více než 5 tis. hodin.

Celostní koučink – BRNO

Know-how kurzu CELOSTNÍ KOUČINK akreditované MŠMT a zakončené mezinárodně uznávanou certifikací CPC, vychází z celosvětově nejúspěšnějšího konceptu výsledkově orientovaného koučinku.

12 dnů interaktivní prezenční formy studia zahrnuje bohatý arzenál koučovacích postupů, nástrojů a technik. Kurz je orientován na získávání praktických zkušeností s koučinkem, 80% praktických nácviků a případových studií.

Kurz CELOSTNÍ KOUČINK se opírá o pilíře výsledkově orientovaného a transpersonálního Whitmorovského stylu koučinku a respektuje Ericksonovský přístup.

 

Ocení její všichni, kdo chtějí pomáhat jednotlivcům i týmům objevovat a rozvíjet jejich potenciál a chtějí se chtějí naučit koučování prakticky používat při práci s lidmi nebo se stát profesionálním koučem.

Postupy založené na nejnovějších vědeckých poznatcích o fungování lidského mozku ocení zejména manažeři, lídři, podnikatelé, personalisté, vedoucí pracovníci, lektoři a poradci, kariérní poradci, dále sportovní trenéři a cvičitelé, terapeuti, psychologové, psychoterapeuti a všichni, kdo chtějí více profesionalizovat svou práci s lidmi.

Vysoce kvalitní know how kvalitně využijí i ti, kdo se chtějí naučit metody sebe koučování a chtějí používat koučink jako sebe rozvojový nástroj pro trvale udržitelný osobní růst a rozvoj.

Tento kurz je vhodný i pro úplné začátečníky, kteří se chtějí naučit se používat koučink v profesním i osobním životě.

Supervizorkou a hlavní trenérkou kurzu je Tereza  Dočkalová, EPC. Autorka kurzu je certifikovanou koučkou  na úrovni ACTP certifikace / Erickson College/, a její zkušenosti s koučováním jsou více než 5 tis. hodin.

Pro koho je kurz CELOSTNÍ KOUČINK určen?

Kurz CELOSTNÍ KOUČINK ocení zejména

 • Jednotlivci, kteří se chtějí stát kvalitními certifikovanými  profesionály v koučinku a chtějí nabídnout svým klientům to nejlepší.
 • Společnosti, které potřebují rozvíjet své zaměstnance a zhodnocovat kapitál lidských zdrojů skrze podporu silných stránek zaměstnanců a jejich zdokonalování.
 • Týmy, které hledají cesty k trvalé udržitelnosti výsledků a zvyšování konkurenceschopnosti a inovacím.
 • Lídři kteří chtějí posouvat své podřízené k lepším výsledkům.
 • Personalisté , HR manažeři  a manažeři  vzdělávání.
 • Interní koučové a lektoři, kteří potřebují obohatit své portfolio nástrojů o nové postupy.
 • Manažeři, podnikatelé  a vlastníci  firem, kteří hledají cestu vyšší osobní i týmové efektivitě.
 • Pedagogové, kteří chtějí svým studentům pomáhat rozvíjet jejich potenciál jedinečnosti
 • Psychologové a karierním poradcům, kteří hledají nové postupy pro práci s nasměrováním svých klientů zejména v oblasti profesní seberealizace.
 • Terapeuti, kteří chtějí obohatit svou praxi o velmi jednoduché výsledkově orientované konverzační struktury.
 • Sportovní trenéři a koučové, kteří chtějí zkvalitnit práci pro své svěřence.
 • Všichni , kdo se chtějí naučit používat koučování jako sebe rozvojový nástroj a zlepšit kteroukoli ze svých životních oblastí/ kariera, vztahy, komunikace, rodina/.

Tento kurz je vhodný i pro úplné začátečníky, kteří chtějí začít s koučinkem a naučit se používat koučink v profesním i osobním životě.

PROGRAM KURZU CELOSTNÍ KOUČINK ZAHRNUJE:

V kurzu CELOSTNÍ KOUČINK se seznámíte s těmito koučovacími styly a postupy:

Celý kurz nabízí klientům zajímavý a strukturovaný přehled základních i  dovedností a technik, které jsou při koučování oblíbené pro svou jednoduchost a efektivitu, přičemž však respektují přirozenost a propojují hlavní výsledky orientovaného koučování pomocí kreativních částí osobnosti a intuice.

Model GROW a výkonnostně orientované  koučování.

Transakční koučování- podporuje dosahování cílů, hledání řešení a plánování postupů k dosažení cílů.

Transpersonální koučování- podporuje hedání vlastní cesty a vnitřních zdrojů. Dotýka se velmi jemně spirituální části osobnosti.

Koučování a manažerská konverzace zaměřená na řešení- podporuje a rozvíjí manažerský styl s prvky koučování. Pomáhá najít koučinkové momenty v každodenní komunikaci.

NLP techniky v koučování- pomáhají překonávat vlasní limitující přesvědčení a podporují transformační procesay u klientů.

Modelování a strategické géniů podle Roberta Diltse- učí používat straregie, které používali extrémně úspěšní lidé např. Walt Disney, Albert Einstein/ v koučování, podnikání, při vedení lidí, vytváření inovativních projektů i každodenním životě.

 

 • Koučování vnitřního dialogu
 • Koučování zvyků emoční inteligence, které snižují manažerskou výkonnost.
 • Inner Game ve sportu, managementu i koučování.
 • Transformační koučování- zahrnuje takové techniky a postupy, které pomáhají odhalit a pojmenovat vzorce chování a zvyky, které jedincům i týmům brání v dosahování stanovených cílů v pracovním i osobním životě a učí způsoby jak vytvářet nové vzorce, takové které naopak podporují klienty v dosahování cílů.
 • Vztahový koučink a family oaching.
 • Týmový koučink.
 • Marketing pro kouče:
  • Během tohoto  modulu získáte know how, jak efektivně využívat naplno potenciál marketingových nástrojů a zvyšovat tak ekonomickou smysluplnost vašeho podnikání.
  • V tomto jednodenním modulu získáte know how, jak efektivně využívat naplno potenciál marketingových nástrojů a zvyšovat tak ekonomickou smysluplnost vašeho podnikání.

  • Během tohoto modulu si ujasníte své poslání v rámci podnikání, prozkoumáte svou cílovou skupinu a budete vědět jak vaše ideální klienty oslovit, tak, aby je Vaše nabídka zaujala natolik, že budou nakupovat Vaše služby.

  • Seznámíte se s jednotlivými marketingovými nástroji, pochopíte, jak napsat poutavý článek a co musí obsahovat dobře postavený marketingový text.

  • Proniknete do základů práce se sociálními sítěmi jako s marketingovým nástrojem.

  • Odnesete si vlastní propracovaný marketingový plán.

 

 

 

Proč si vybrat kurz CELOSTNÍ KOUČINK

Získáte nejvyšší možnou kvalitu a komplexnost koučinkového know how přímo od jeho tvůrců.

Zažijte praktickou názornost výuky až 80% a každou z technik si budete moci vyzkoušet a konzultovat s trenéry kurzu.

Prohloubíte své dovednosti nastavování vize, její komunikace a motivace ostatních k jejich realizaci.

Poznáte způsoby, jak pracovat s vnitřními bariérami, které často omezují v dosahování výkonu.

Budete umět pomoci svým klientům i sobě při vytváření láskyplných vztahů.

Stanete se lepšími manažery, lídry a komunikátory.

Zajistíte si rychlou návratnost investic do kvalitního vzdělání.

Naučíte se znát své profesní priority.

Budete umět postavit efektivní marketingovou strategii, která vám pomůže vybudovat úspěšné podnikání v oboru koučinku.

Porozumíte tomu, jak je možné použít koučink jako manažerský styl.

Seznámíte se s postupy sebe koučování a způsoby využití koučinku jako efektivního sebe rozvojového nástroje.

Po absolvování tohoto programu můžete v naší škole koučování pokračovat s týmem zahraničních mentorů k získání ACC nebo PCC certifikace.

ČASOVÝ HARMONOGRAM A PROGRAM KURZU CELOSTNÍ KOUČINK:

Délka kurzu: 12 dní, celkem 120 hod / 70h  prezenční studium/ 50h praktický nácvik a plnění samostatných úkolů,

 • maximální počet účastníků: 8
 • lokalita: Brno, Králová 9
 • lektoři: Tereza Dewalt (dříve Dočkalová) a tým

V případě, že by situace spojená s COVID 19 vyžadovala omezení konání veřejných akcí, jsme plně připraveni poskytnout účastníkům plnohodnotnou výuku on line prostřednictvím aplikace ZOOM.Vzhledem k tomu, že on line a telekoučink je jednou z velmi žádaných služeb koučů, získají tím účastníci větší sebejistotu při vedení on line koučinků se svými klienty.

Termíny modulů
 • 1. den 20.10.2022

 • 2. den 10.11.2022

 • 3. den 24.11.2022

 • 4. den 8.12.2022

 • 5. den 22.12.2022

 • 6. den 5.1.2023

 • 7. den 19.1.2023

 • 8. den. 2.2.2023

 • 9 – 10. 16.-17.2.2023 Praha

 • 11.–12. den 13.-14.4.2023 – Family coaching a koučování vztahů.

Termín kurzu koučování vztahů a Family coachingu si můžete klient naplánovat podle vlastních časových preferencí.

Pokud víte, že se některého z modulů nemůžete zúčastnit, rádi vám umožníte absolvovat jej v náhradním termínu a zajistíme pro Vaše studium maximální možnou flexibilitu.

Kurz CELOSTNÍ KOUČINK probíhá ve všech dnech:

od 10:00 do 17:00 s polední přestávkou od 13:00 do 14:30 hod

Po absolvování tohoto programu můžete v naší škole začít pokračování s týmem zahraničních mentorů k získání ACC nebo PCC certifikace. 

KURZ JE AKREDITOVÁN MŠMT.

Účastnící obdrží certifikát o absolvování kurzu při splnění docházky 80%. Certifikát CPC.Certifikát

Supervizorkou a hlavní trenérkou kurzu je Tereza Dočkalová, EPC.

Supervizorkou a hlavní trenérkou kurzu je Tereza  Dočkalová, EPC. Autorka kurzu je certifikovanou koučkou  na úrovni ACTP certifikace / Erickson College/, a její zkušenosti s koučováním jsou více než 5 tis. hodin.

Působí jako mezinárodně uznávaná autorita v koučování s bohatými zkušenostmi v korporátním i soukromém sektoru (více než 5 000 hod). Kromě vlastní bohaté koučovací praxe a školy koučování působí Tereza na několika předních českých univerzitách, kde vede přednášky a workshopy o koučování. Studovala koučink a NLP u největších světových autorit v koučování: Marilyn Atkinson, John Whitmore, Richard Bandler, Robert Dilts, Deepak Chopra, Anthony Robbins a řady dalších významných jmen.

Co získáte v kurzu CELOSTNÍ KOUČINK

V kurzu CELOSTNÍ KOUČINK získáte vysoce kvalitní a ceněné know how v oblasti koučinku akreditované MŠMT a zakončené mezinárodně respektovanou certifikací CPC, uplatnitelné jak pro práci profesionálního kouče, tak v každodenním pracovním i osobním životě. Naučíte se postupy, jak vybudovat úspěšné podnikání . Stanete se součástí komunity koučů s CPC certifikací. Zajistíte si možnost dalšího rozvoje, navážete nová přátelství ve velmi příjemné a profesionální atmosféře kurzu.

Reference účastníků kurzu

Kurz celostní koučování velmi doporučuji. Hlavní trenérka Tereza byla skvělým průvodcem. Tento kurz je hodně zaměřený na praktická cvičení ve skupinách nebo ve dvojicích, což nejlépe rozvine Vaše povědomí, o čem koučování vlastně je. Ihned dostáváte zpětnou vazbu a do příští lekce víte, na co se máte zaměřit a s čím pracovat. S tímto kurzem rostete jak v osobní, tak i v profesní rovině. Absolvovala jsem i kurz Family Coaching a ten byl velmi emotivní a silný. Uvažuji dál o NLP akademii. Opravdu za mě skvělé! Mimo toto všechno jsem poznala i velmi zajímavé a inspirující lidi.

Mgr.Tereza Hesová

Majitelka welness centra

„Vzdělávání v mezinárodní škole koučů CoachingWorld můžu vřele doporučit. Prošla jsem výcvikem profesionálních koučů a zúčastním se rozhodně i dalšího vzdělávání. Jednotlivé lekce (moduly) jsou doslova nabité informacemi, především pak technikami a hlavně praxí – lektorka nám ihned každou techniku předvede a hned si ji několikrát vyzkoušíme pod její supervizí a tím ukotvíme. Jelikož mám za sebou velké množství nejrůznějšího vzdělávání, mohu posoudit vysokou kvalitu kurzů. K lektorce můžu říct mnoho pochvalných slov, ač nesdílíme všechny své hodnoty, má můj plný respekt. Je zaměřená na úspěch a to je také vypovídající – zajistí, aby kurz dal všem to, co přesně potřebují, aby je co nejvíce posunul a obohatil, ať už profesně či osobně. Neskrývám veřejně své nadšení a těším se na další vzdělávání u nich.“

Mgr. Dagmar Mazalová

„S Coachingworldem v Mcelech jsem se naučila nejen koučovat, ale také relaxovat. Oceňuji vysokou úroveň celého programu a  jeho propojení s relaxaci v tak úžasném prostředí. Přístup celého týmu mne  doslova nadchnul. Na kurzu  DÁMSKÉ COACHING UNIVERZITY samotném oceňuji jednoduchost, praktické nácviky, individuální přístup, vstřícnost a profesionalitu trenérů a lektorů. Velmi užitečné jsou také Vaše prezentace po jednotlivých dnech. Terezo, příští rok do toho jdu s Vámi znovu a už teď se Těším!“

Mgr. Magdalena Kollárová

Kurz celostní koučování velmi doporučuji. Hlavní trenérka Tereza byla skvělým průvodcem. Tento kurz je hodně zaměřený na praktická cvičení ve skupinách nebo ve dvojicích, což nejlépe rozvine Vaše povědomí, o čem koučování vlastně je. Ihned dostáváte zpětnou vazbu a do příští lekce víte, na co se máte zaměřit a s čím pracovat. S tímto kurzem rostete jak v osobní, tak i v profesní rovině. Absolvovala jsem i kurz Family Coaching a ten byl velmi emotivní a silný. Uvažuji dál o NLP akademii. Opravdu za mě skvělé! Mimo toto všechno jsem poznala i velmi zajímavé a inspirující lidi.

Mgr.Tereza Hesová

Majitelka welness centra

„Vzdělávání v mezinárodní škole koučů CoachingWorld bylo mým nejlepším rozhodnutím. Než jsem se pro svůj rozvoj v CW s přítelem rozhodla, obrazili jsme snad všechny školy koučování v České republice. Na práci týmu školitelů CW se mi kromě velmi vysoké úrovně sdílených vědomostí a trenérů velice líbil autentický, přátelský a velmi profesionální přístup hlavní trenérky Terezy, která nás po celou dobu s velkou dávkou trpělivosti doporovázela. společně se svými kolegy. Ukázala nám, že osobní rozvoj a vzdělávání v koučinku má svá pravidla, ale kromě toho může být velmi kretivní a zábavný. Tereza si na nic nehraje a to, že umí koučovat a ještě to s lehkostí učit své kolegy a nás studenty byla pro nás obrovsky silná zkušenost oproti ostatním školám, kde to působí dost jako ve škole. Kromě času který jsme v CW společně s mým mužem strávili jsme navázali celou řadu nových přátelství, která přetrvávají i po skončení kurzu. Koučování samotné nám velmi pomohlo nejen profesně, ale take při řešení našich partnerských témat”.

MUDr. Jana Kovaříková

dětská lékařka

Než jsem se přihlásil do kurzu PROFESIONÁLNÍ KOUČ, prošel jsem si několik škol koučování. Až v COACHINGWORLDu jsem narazil na to pravé. Před nástupem do kurzu jsem se setkal s hlavní trenérkou Terezou. Tereza na mne působila velmi příjemně, žensky, kompetentně a už při  úvodním rozhovoru s ní mi bylo jasné, že se bavím s člověkem, který velmi dobře ví, co dělá. První dojem nezklamal a v každé lekci jsem měl dojem, že veškeré know how, které získávám a můžu si i prakticky zažít, svou kvalitou graduje výš a výš. Velice oceňuji možnost konzultovat v průběhu kurzu přímo s trenery a profesionální přístup k nám studentům- zpětnou vazbu. Fajn bylo také výukové prostředí. Ke každému modulu jsme kromě manuálů dostali také fotodokumentaci z flipů a několik audionahrávek. Další přidanou hodnotou byla velikost naší skupiny, bylo nás 8, takže jsme měli prostor pro příjené diskuze. Celý kurz provázela velice přátelská atmosféra, která vládla ve skupině. Lektorky působily přátelsky, uvolněně a velmi profesionálně. Koučování používám nejem jako manažer, ale také v komunikaci s dětmi, v rodině …. 

Děkuji za skvělou příležitost naučit se koučovat právě v COACHINGWORLDu.

Mgr. René Rozehnal, MBA

Platná akreditace: MŠMT KOUČ- ČJ MŠMT – 15761/2021-2

Zahájení: 2022-10-20

Kurzovné: 49 500,- Kč

Rezervační záloha: 20 000,- Kč

Dárek ke kurzu dvoudenní kurz koučování vztahů.

způsoby platby

Název kurzu: Celostní koučink – BRNO

Garance spokojenosti

Objednejte si kurz CELOSTNÍ KOUČINK s garancí vrácení peněz
pokud se Vám u nás v kurzu nebude líbit!

Zajistěte si místo na kurzu

  OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

  *Povinné pole
  Fakturační údaje

   
   

  -