Hledáte pro sebe kvalitní kurz koučinku, zavolejte nám tel. 777 724 718, napište nám: email. info@coachingworld.cz
Přijďte se k nám podívat do kurzů koučinku, které probíhají a nasajte báječnou profesionální i přátelskou atmosféru se špičkovými trenéry a lektory.

Dnes jsem ukončila zkouškou kurz celostního koučinku. Stručně, jasně řečeno: VELKÁ PECKA!!! Kurz mě posunul významným kvalitativním skokem nejen v mém profesním životě, ale i osobním. Co se týče toho profesního, doporučuji ho všem ženám, které pracují na manažerských pozicích a využívají především svou mužskou část svého „já“. Kurz mě naučil více využívat svou ženskou energii a sílu, která je mocnou zbraní ve všech oblastech vašeho života. Naučil mě více porozumět leadershipu, prohloubil manažerské kompetence a naučil mě, že důležitá životní a profesní rozhodování lze uskutečnit s lehkostí a hravostí. Naučil mě, že život je fajn, když ho mám pevně v rukou.
A co je důležité, budete v rukou vynikající profesionálky ve svém oboru – Terezy Dewalt, která se s vámi podělí o své zkušenosti, je přímá, umí a ví, o čem mluví. Byť jen jediné setkání s ní (pokud jste otevření novým výzvám) vás obohatí. Aspoň na mě takto působila.
Coachingworld a jejich kurzy doporučuji všem, komu není jedno, jak žije, tomu, kdo chce svůj život posunout na vyšší level.
Velký dík