Hledáte pro sebe kvalitní kurz koučinku, zavolejte nám tel. 605 551 115, napište nám: email. info@coachingworld.cz
Přijďte se k nám podívat do kurzů koučinku, které probíhají a nasajte báječnou profesionální i přátelskou atmosféru se špičkovými trenéry a lektory.

LEKTORSKÝ TÝM 

Coachingworld byl založen p. Terezou Dewalt v r. 2003 jako jedna z prvních firem  na Českém trhu,zabývajících se koučinkem. V průběhu budování zkušeností zakladatelky této atraktivní značky se z drobného živnostnického koučování stala škola koučinku, která poskytuje kurzy koučinku akreditované MŠMT. Záměrem školy koučinku COACHINGWORLD  je poskytovat vzdělání v koučinku jednotlivcům i skupinám z komerčního i nekomerčního sektoru a přispívat ke globálnímu rozvoji. Kurzy koučinku jsou prakticky zaměřené a nabízejí široké veřejnosti pestrou škalu nejnovějších poznatků v oblasti rozvoje lidského potenciálu. Zakládáme si na jednoduchosti, praktičnosti a názornosti, která přináší vysokou efektivitu a rychlou návratnost investice do vzdělání. V našich kurzech koučinku propojujeme klasický Whitmorovský přístup s Ericksonovským koučinkovým modelem a Neuro – lingvistickým programováním.Opíráme se  při práci s lidmi o nejnovější poznatky z oblasti neurověd a rozvoje lidského potenciálu. Spolupracujeme s nejuznávanějšími světovými kapacitami a všichni se průběžně vzděláváme v oboru a pracujeme na svém rozvoji, tak abychom stále nabízeli to nejlepší.

Našim přáním je vytvářet kvalitní profesionální  zázemí, tak aby jste v kurzech koučinku našli kvalitu, profesionalitu a inspiraci pro Váš osobní i pracovní život.

Tým školy koučování COACHINGWORLD,  je složený z  vysoce kvalifikovaných a talentovaných odborníků, kteří procházejí ročním rozvojovým procesem, tak aby mohli následně učit některý z kurzu, ve kterých se s nimi můžete setkat. Pro práci v týmu COACHINGWORLD musí  lektoři prokázat praktické, terotetické i osobnostní předpoklady, stejně jako splňovat kvalifikační předpoklady. Kvalita výuky je průběžně monitorována, tak aby byla zajištěna nejvyšší možná kvalita sdíleného know how. 

Kromě  profesionálních schopností je náš tým také plný empatie a porozumění. Jsme tu pro vás, abychom vytvořili bezpečně a podporující prostředí, ve kterém se můžete cítit pohodlně a otevřít se  svým myšlenkám  a cílům. Vaše individuální potřeby jsou pro nás na prvním místě, a proto pracujeme na tom, abychom vám poskytli vysoce kvalitní a komplexní vzdělání.

Tým COACHINGWORLDu je zde, aby vás inspiroval, podporoval a vyzval k překročení vašich hranic. Jsme zde, abychom vám pomohli objevovat nové perspektivy, rozvijet vaše silné stránky a dosáhovat vašich cílů. Vaše úspěchy jsou pro nás největší odměnou a náše vášeň pro koučování a NLP je hnací silou naší práce.

 Vydejte se společně s námi na cestu Vašeho osobního rozvoje!

Tereza Dočkalová

Tereza Dewalt

CEO – odborná garantka a hlavní trenérka, autorka a supervizorka kurzů Celostní koučování a Profesionální kouč, moderátorka a speaker pro Vaše konference.

TEREZA DEWALT

Tereza Působí jako mezinárodně uznávaná autorita v koučování s bohatými zkušenostmi v korporátním i soukromém sektoru (více než 5 000 hod). Kromě vlastní bohaté koučovací praxe a školy koučování působila Tereza na několika předních českých univerzitách, kde vedka přednášky a workshopy o koučování. Studovala koučink a NLP u největších světových autorit v koučování: Marilyn Atkinson, John Whitmore, Richard Bandler, Robert Dilts, Deepak Chopra, Anthony Robbins a řady dalších významných jmen.

Jako mezinárodně certifikovaná trenérka trenérů koučování a NLP v České republice je supervizorkou a garantkou kurzů koučování, akreditovaných  MŠMT, kterých je autorkou.

V kurzech koučinku spojuje rozmanitost svého vzdělávání u různých světových špiček v koučování a NLP v jeden konzistentní, jedinečný a neopakovatelný celek vědomostí, postupů, nástrojů a technik, které umožňují absolventům umět se podívat na své klienty jako na osobnost s potenciálem výjimečnosti a probouzet v nich jejich potenciál.  

Tereza průběžně rozvíjí nové specializace v koučování. Kromě českého jazyka, ve kterém je vedena výuka kurzů, hovoří Tereza plynule anglicky, německy, francouzsky a rusky.

Tereza  se ve volném čase nejvíce věnuje rodině, má ráda výtvarné umění, rozvíjí vlastní kosmetickou značku,cestuje, lyžuje a cvičí jógu,  Tereza miluje přírodu a spojení s ní.Průběžně se vzdělává v oboru u světových špiček v rozvoji lidského potenciálu a věnuje se překladatelské, redaktorské a spisovatelské činnosti.

VZDĚLÁNÍ V KOUČINKU:

 • The Art and Science of Coaching – Erickson College s certifikací ACTP
 • PCC certifikace – úspěšně složená zkouška na této úrovní – platnost certifikace do r. 2013 
 • NLP practitioner, master, trenér
 • Trai Trainers – Erickson College Kanada
 • 9 discipline of Emotional Inteligence – Erickson College Kanada
 • Four kvadrant Thinking – Erickson College Kanada
 • Advanced of the Spirit – Erickson College Kanada
 • Strategy of Genius – Robert Dilts
 • Soul of Leadership – Deepak Chopra
 • Základní výcvik rodinných konstelací – Jan Bílý
 • One Brain – Kineziologie 
 • Grafologie – Česká grafologická komora

Mgr. Šárka Kuthanová,CPCA

lektorka, koučka, mentorka, tlumočnice a překladatelka.

Lektorka - Šárka Kuthanová

Šárka je diplomovaným psychologem, má bohaté zkušenosti s koučováním ve státním sektoru a v univerzitním prostředí. Kromě koučinku a lektorské činnosti se věnuje výuce německého jazyka a tlumočnictví. V německém jazyce je také Šárka vynikající koučka. Šárčiny zkušenosti s koučováním jsou více než 2 tis. hod. s klienty.

PhDr. Zděňka Kárná, CPCA

Lektorka

Zdeňka Vystudovala  Masarykovu univerzitu, obor pedagogika, zaměřená na výchovu a vzdělávání dospělých a ruský jazyk. Z oboru vzdělávání dospělých  obhájila rigorózní zkoušku – titul PhDr. Učila  na střední škole a poznala prostředí školství.

Jako aktivní novinářka pracovala Zdeňka jako redaktorka a moderátorka v Českém rozhlase Brno, a jako reportérka zpravodajství v televizi Nova.

Natáčela reportáže ze zdravotnictví i soudní kauzy. Pracovala  jako poradce pro public relations ve společnosti Home Credit, i jako tisková mluvčí na Nejvyšším státním zastupitelství.

Rok  žila a učila se, jak fungují média za mořem, na americké University of Georgia.

Deset let dělá Zdeňka mediální tréninky a školení pro manažery i komunální politiky. Pracuje s charismatem, osobností člověka, pomáhám překonat trému při veřejném vystoupení, i strukturovat vystoupení v médiích.

Eduard Borůfka

Lektor

Lektor - Eda Borůfka

Eda je velmi zkušený profesionální kouč a lektor, který má za sebou mnohaleté působení v korporátním sektoru, jako externí kouč, lektor a poradce zejména v oblasti motivačního koučování, koučování projektového řízení a lektorské činnosti zaměřené na komunikaci a nastavování komunikačních procesů, dále projektového řízení a krizového managmentu. Další z jeho profesionálních aktivit je koučování ve sportovním prostředí a výuka lyžování. Edovou předností je tvořivost, životní zkušenost a nadhled, kterou předává svým klientům také v rámci mentorinku.

Karel Hořínek

Kouč a lektor s úsměvem

Karel Hořínek - Kouč a lektor s úsměvem

Karel je profesionál se smyslem pro humor a mnohaletými zkušenostmi v oblasti práce s lidmi a HR. Jeho znalosti a dovednosti jsou jeho tajnou zbraní, které se nebojí předat.

Spolupracuje s lidmi z různých koutů planety, pomáhá jim řešit výzvy a dosahovat úspěchu. Jeho tajemství spočívá v propojení profesní a osobní sféry, kde komunikace, otevřenost a naslouchání hrají klíčovou roli.Když se s Karlem spojíte, nejen že se dozvíte, jak zvládat výzvy, ale budete mít i šanci se zasmát na cestě k úspěchu.

Další koučové s CPCA certifikací:  

Náš tým aktuálně tvoří tito experti:

Mgr. Anna Guľašová

CPCA-lektorka

Alice Němečková

CPCA-lektorka

Radka Nováková

CPCA-lektorka

Adéla Kroupová

CPCA-lektorka

Ivan Novotný

CPCA-lektor

Lukáš Dvořáček

CPCA-lektor

Radovan Kilián

CPCA-lektor

Markéta Součková

CPCA-lektorka

Martin Němec

CPCA-lektor

Jakub Jelínek

CPCA-lektor

Daniel Prokůpek

CPCA-lektor