LEKTORSKÝ TÝM 

Jsme mezinárodní škola CELOSTNÍHO KOUČOVÁNÍ s Ericksonovským přístupem. U nás získáte vysoce kvalitní vzdělání v koučinku i NLP s akreditací MŠMT v českém i anglickém jazyce.  Kromě kurzů koučování, NLP akademie, individuálního i týmového koučinku, vytváříme celou řadu rozvojových programů na míru pro firmy.

 • Trenéři COACHINGWORLDU procházejí velmi náročným intenzivním ročním tréninkem, který je vždy speciálně zaměřen na kurz, který budou následně učit.
 • Tento proces zajištuje vysokou kvalitu vědomostních i dovednostních parametrů mezinárodní školy koučování COACHINGWORLD.
 • Trenéři jsou průběžně kontrolování pomocí video nahrávek a zpětných vazeb od účastníku, a následně se dále vzdělávají v oboru. 

Tereza Dewalt

Tereza Dočkalová

CEO – odborná garantka a hlavní trenérka, autorka a supervizorka kurzů Celostní koučování a Profesionální kouč.

TEREZA DOČKALOVÁ

Působí jako mezinárodně uznávaná autorita v koučování s bohatými zkušenostmi v korporátním i soukromém sektoru (více než 5 000 hod). Kromě vlastní bohaté koučovací praxe a školy koučování působí Tereza na několika předních českých univerzitách, kde vede přednášky a workshopy o koučování. Studovala koučink a NLP u největších světových autorit v koučování: Marilyn Atkinson, John Whitmore, Richard Bandler, Robert Dilts, Deepak Chopra, Anthony Robbins a řady dalších významných jmen.

Vzdělání v koučinku
 • The Art and Science of Coaching – Erickson College s certifikací ACTP
 • PCC certifikace – úspěšně složená zkouška na této úrovní – platnost certifikace do r. 2013 
 • NLP practitioner, master, trenér
 • Trai Trainers – Erickson College Kanada
 • 9 discipline of Emotional Inteligence – Erickson College Kanada
 • Four kvadrant Thinking – Erickson College Kanada
 • Advanced of the Spirit – Erickson College Kanada
 • Strategy of Genius – Robert Dilts
 • Soul of Leadership – Deepak Chopra
 • Základní výcvik rodinných konstelací – Jan Bílý
 • One Brain – Kineziologie 
 • Grafologie – Česká grafologická komora
Více o Tereze

Jako mezinárodně certifikovaná trenérka trenérů koučování a NLP v České republice vede kurzy koučování, akreditované MŠMT, kterých je autorkou. V roce 2021 byl kurz CELOSTNÍ KOUČOVÁNÍ již po šesté akreditován MŠMT. 

V kurzech koučování spojuje rozmanitost svého vzdělávání u různých světových špiček v koučování a NLP v jeden konzistentní, jedinečný a neopakovatelný celek vědomostí, postupů, nástrojů a technik, které umožňují absolventům umět se podívat na své klienty jako na osobnost s potenciálem výjimečnosti a probouzet v nich jejich potenciál. 

Tereza průběžně rozvíjí nové specializace v koučování. Kromě českého jazyka, ve kterém je vedena výuka kurzů, hovoří Tereza plynule anglicky, německy, francouzsky a rusky.

Tereza má ráda výtvarné umění, rozvíjí vlastní kosmetickou značku,cestuje, lyžuje a cvičí jógu,  Tereza miluje přírodu a spojení s ní.Průběžně se vzdělává v oboru u světových špiček v rozvoji lidského potenciálu a věnuje se překladatelské, redaktorské a spisovatelské činnosti.

Mgr. Šárka Kuthanová,CPCA

lektorka, koučka, mentorka, tlumočnice a překladatelka.

Lektorka - Šárka Kuthanová

Šárka je diplomovaným psychologem, má bohaté zkušenosti s koučováním ve státním sektoru a v univerzitním prostředí. Kromě koučinku a lektorské činnosti se věnuje výuce německého jazyka a tlumočnictví. V německém jazyce je také Šárka vynikající koučka. Šárčiny zkušenosti s koučováním jsou více než 2 tis. hod. s klienty.

Eduard Borůfka

Lektor

Lektor - Eda Borůfka

Eda je velmi zkušený profesionální kouč a lektor, který má za sebou mnohaleté působení v korporátním sektoru, jako externí kouč, lektor a poradce zejména v oblasti motivačního koučování, koučování projektového řízení a lektorské činnosti zaměřené na komunikaci a nastavování komunikačních procesů, dále projektového řízení a krizového managmentu. Další z jeho profesionálních aktivit je koučování ve sportovním prostředí a výuka lyžování. Edovou předností je tvořivost, životní zkušenost a nadhled, kterou předává svým klientům také v rámci mentorinku.

PhDr. Zděňka Kárná, CPCA

Lektorka

Zdeňka Vystudovala  Masarykovu univerzitu, obor pedagogika, zaměřená na výchovu a vzdělávání dospělých a ruský jazyk. Z oboru vzdělávání dospělých  obhájila rigorózní zkoušku – titul PhDr. Učila  na střední škole a poznala prostředí školství.

Jako aktivní novinářka pracovala Zdeňka jako redaktorka a moderátorka v Českém rozhlase Brno, a jako reportérka zpravodajství v televizi Nova.

Natáčela reportáže ze zdravotnictví i soudní kauzy. Pracovala  jako poradce pro public relations ve společnosti Home Credit, i jako tisková mluvčí na Nejvyšším státním zastupitelství.

Rok  žila a učila se, jak fungují média za mořem, na americké University of Georgia.

Deset let dělá Zdeňka mediální tréninky a školení pro manažery i komunální politiky. Pracuje s charismatem, osobností člověka, pomáhám překonat trému při veřejném vystoupení, i strukturovat vystoupení v médiích.

Jitka Saakjan Váňová

“Nikdy není pozdě na to se stát tím, kým byste mohli být.“ - George Eliot

Jitka je profesionální koučka a lektorka s vlastní koučovací praxí. Je absolventkou ročního rozvojového programu v COACHINGWORLDU a má pestré zkušenosti v oblasti sportovního koučinku, motivačního a rozvojového koučování, práce s trémou a uměním veřejně vystupovat. Do koučování ráda vnáší humor, nadhled, hravost a kreativitu.

Koučink pro Jitku znamená tvořivý proces, efektivitu, radost, autenticitu a výsledky. Jak sama říká: “Baví mě sledovat, jak se procesem koučování otevírají dveře, které by jinak
zůstaly zavřené. Jak se před očima vynořují nové možnosti a příležitosti. To je přesně to, co chci předávat svým klientům. “

Mimo koučování se věnuje hudbě na profesionální úrovni. Na co nedá dopustit je její rodina, ale i na chvíle, které věnuje sama sobě. Mezi její záliby patří jízda na koni, kynologie, cestování, četba a ráda se pobaví s přáteli u sklenky dobrého vína.

Další koučové s CPCA certifikací:  

Náš tým aktuálně tvoří tito experti:

Mgr. Anna Guľašová

CPCA-lektorka

Alice Němečková

CPCA-lektorka

Radka Nováková

CPCA-lektorka

Adéla Kroupová

CPCA-lektorka

Ivan Novotný

CPCA-lektor

Lukáš Dvořáček

CPCA-lektor

Radovan Kilián

CPCA-lektor

Markéta Součková

CPCA-lektorka

Martin Němec

CPCA-lektor

Jakub Jelínek

CPCA-lektor

Daniel Prokůpek

CPCA-lektor