Hledáte pro sebe kvalitní kurz koučinku, zavolejte nám tel. 777 724 718, napište nám: email. info@coachingworld.cz
Přijďte se k nám podívat do kurzů koučinku, které probíhají a nasajte báječnou profesionální i přátelskou atmosféru se špičkovými trenéry a lektory.

LEKTORSKÝ TÝM 

Záměrem školy koučinku COACHINGWORLD  je poskytovat vzdělání v koučinku jednotlivcům ze soukromého sektoru i skupinám z komerčního i nekomerčního prostředí . Kurzy koučinku jsou prakticky zaměřené a nabízejí široké veřejnosti pestrou škalu nejnovějších poznatků v oblasti rozvoje lidského potenciálu. Zakládáme si na  profesionalitě, jednoduchosti, praktičnosti a názornosti, která přináší vysokou efektivitu a rychlou návratnost investice do vzdělání. V našich kurzech koučinku propojujeme klasický Whitmorovský přístup s Ericksonovským koučinkovým modelem a Neuro – lingvistickým programováním.Opíráme se  při práci s lidmi o nejnovější poznatky z oblasti neurověd a rozvoje lidského potenciálu. Spolupracujeme s nejuznávanějšími světovými kapacitami a všichni se průběžně vzděláváme v oboru a pracujeme na svém rozvoji, tak abychom stále nabízeli to nejlepší.

Našim přáním je vytvářet kvalitní profesionální  zázemí, tak aby jste v kurzech koučinku našli kvalitu, profesionalitu a inspiraci pro Váš osobní i pracovní život.

Tým školy koučování COACHINGWORLD,  je složený z  vysoce kvalifikovaných a talentovaných odborníků, kteří procházejí ročním rozvojovým procesem, tak aby mohli následně učit některý z kurzu, ve kterých se s nimi můžete setkat. Pro práci v týmu COACHINGWORLD musí  lektoři prokázat praktické, terotetické i osobnostní předpoklady, stejně jako splňovat kvalifikační předpoklady. Kvalita výuky je průběžně monitorována, tak aby byla zajištěna nejvyšší možná kvalita sdíleného know how. 

Kromě  profesionálních schopností je náš tým také plný empatie a porozumění. Jsme tu pro vás, abychom vytvořili bezpečně a podporující prostředí, ve kterém se můžete cítit pohodlně a otevřít se  svým myšlenkám  a cílům. Vaše individuální potřeby jsou pro nás na prvním místě, a proto pracujeme na tom, abychom vám poskytli vysoce kvalitní a komplexní vzdělání.

 

 Tereza Dočkalová

Tereza Dočkalová- Mezinárodně certifikovaná trenérka školitelů koučinku a NLP -hlavní trenérka školy koučinku a autorka kurzů CELOSTNÍ KOUČINK, PROFESIONÁLNÍ KOUČ a NLP akademie. Praxe v oboru 18 let. 

„Aby jste byli nenahraditelní, musíte být odlišní.“ Coco Chanel

Tereza je velmi charizmatická a inspirativní koučka a lektorka se smyslem pro humor. Je pro ni charakteristická lehkost, nadhled profesionalita a přátelskost. V kurzech koučinku  kterých je autorkou využívá svou kreativitu a vytváří nové techniky a postupy, které jsou zajímavé svou jednoduchostí a efektivitou.

Ve své autorské práci vychází z vlastních bohatých zkušeností,  koučky, které přesahují 7 000 hodin. Dále ze zkušeností které získala  za dobu působení v několika předních reklamních agenturách, na manažerských a obchodních pozicích.

Jako mezinárodně certifikovaná trenérka školitelů koučování a NLP v České republice je supervizorkou a garantkou kurzů koučování, akreditovaných  MŠMT, kterých je autorkou.

V kurzech koučinku spojuje rozmanitost svého vzdělávání u různých světových špiček v koučování a NLP v jeden konzistentní, jedinečný a neopakovatelný celek vědomostí, postupů, nástrojů a technik, které umožňují absolventům umět se podívat na své klienty jako na osobnost s potenciálem výjimečnosti a probouzet v nich jejich potenciál.

Tereza průběžně rozvíjí nové specializace v koučování. Kromě českého jazyka, ve kterém je vedena výuka kurzů, hovoří Tereza plynule anglicky, německy, francouzsky a rusky.

Tereza  se ve volném čase nejvíce věnuje rodině, má ráda výtvarné umění,  dobré červené víno,rozvíjí vlastní kosmetickou značku,cestuje, lyžuje a cvičí jógu,  Tereza miluje přírodu a spojení s ní.

VZDĚLÁNÍ V KOUČINKU:

 • The Art and Science of Coaching – Erickson College s certifikací ACTP
 • PCC certifikace – úspěšně složená zkouška na této úrovní – platnost certifikace do r. 2013
 • NLP practitioner, master, trenér
 • Trai Trainers – Erickson College Kanada
 • 9 discipline of Emotional Inteligence – Erickson College Kanada
 • Four kvadrant Thinking – Erickson College Kanada
 • Advanced of the Spirit – Erickson College Kanada
 • Strategy of Genius – Robert Dilts
 • Soul of Leadership – Deepak Chopra
 • Základní výcvik rodinných konstelací – Jan Bílý
 • One Brain – Kineziologie
 • Grafologie – Česká grafologická komora

Lektorka - Šárka Kuthanová

                                                         Mgr.Šárka Kuthanová, CPCA zkušenosti s koučováním – více než 3 000 hod.

Šárka je diplomovaným psychologem, má bohaté zkušenosti s koučováním ve státním sektoru av univerzitním prostředí. Kromě koučinku a lektorské činnosti se věnuje výuce německého jazyka a tlumočnictví. V německém jazyce je také Šárka vynikající koučka. Šárčiny zkušenosti s koučováním jsou více než 2 tis. hod. s klienty.

                                                         PhDr. Zděňka Kárná, CPCA, zkušenosti s koučováním – více než 3000 hod.

Zdeňka Vystudovala   Masarykovu univerzitu , obor pedagogika, zaměřená na výchovu a vzdělávání dospělých a ruský jazyk. Z oboru vzdělávání dospělých obhájila rigorózní zkoušku – titul PhDr. Učila na střední škole a poznala prostředí školství.Jako aktivní novinářka pracovala Zdeňka jako  redaktorka a moderátorka  v Českém rozhlase Brno, a jako reportérka zpravodajství v televizi Nova.Natáčela reportáže ze zdravotnictví i soudní kauzy. Pracovala jako poradce pro styk s veřejností ve společnosti Home Credit, i jako tisková mluvčí na Nejvyšším státním zastupitelství.Rok žila a učila se, jak fungují média za mořem, na americké  University of Georgia .Deset let dělá Zdeňka mediální tréninky a školení  pro manažery  a  komunální politiku. Pracuje s charismatem, osobnostmi člověka, pomáhá překonávat trému při veřejném vystoupení, i strukturovat vystoupení v médiích.