Hledáte pro sebe kvalitní kurz koučinku, zavolejte nám tel. 605 551 115, napište nám: email. info@coachingworld.cz
Přijďte se k nám podívat do kurzů koučinku, které probíhají a nasajte báječnou profesionální i přátelskou atmosféru se špičkovými trenéry a lektory.

Týmový koučink – High performance of great team

Foto učebnyKurz týmový koučink HIGH PERFORMANCE OF GREAT TEAM je vytvořen pro všechny, kdo chtějí proniknout do mistrovské hry koučování týmů a používání koučovacího stylu vedení při práci s týmem. Ocení jej koučové, manažeři, lídři a vedoucí pracovnící stejně jako pedagogové a pracovníci z neziskového sektoru. Hlavními zdroji  pro vznik tohoto dvoudenního kurzu je velmi oblíbený Whitmorovský styl koučování kombinovaný s NLP technikami a Inner game, dále  práce Chalesse Pellerina amerického astrofyzika, který pracoval 20 let v NASA a napsal knihu HOW THE NASSA BUILDS TEAM.

Tento kurz  vytvořila p. Tereza Dewalt- dříve Dočkalová, EPC a čerpá v něm ze svých bohatých zkušenosti koučky, které přesahují číslo 5 000hod. Tereza V kurzech koučování propojuje své zkušenosti se znalostmi a zkušenostmi, které získala u předních světových špiček v koučování a NLP jako jsou Richard Bandler,Marilyn Atkinson- Erickson College, Anthony Robbins, Robert Dilts, Sir. John Whitmore, Deepak Chopra a řada dalších významných jmen. Kurzy koučování s Terezou získávají na své jedinečnosti i osobitým koučovacím stylem a tvořivostí, které Tereza vnáší do výuky i koučování.

Cílem kurzu TÝMOVÝ KOUČINK je  podpořit  ty,kdo pracují s týmy v rozvíjení týmové dynamiky, motivace, zlepšování a prohlubování týmové komunikace a výkonnosti.

Proč studovat TÝMOVÝ KOUČINK:

 1. Posílení týmové dynamiky: Kurz se zaměřuje na specifické dovednosti a strategie pro zlepšení výkonnosti a efektivity týmů. Pro manažery a týmy je to klíčové, protože se naučíte, jak lépe řídit a motivovat své týmy.
 2. Rozvoj komunikačních dovedností: Týmový kouč může poskytnout nové  techniky ​​a nástroje pro zlepšení komunikace v týmu. To může pomoci vytvořit prostředí otevřené pro sdílení nápadů, řešení problémů a efektivní spolupráci.
 3. Řešení konfliktů: Kurz pomáhá nacházet strategie pro efektivní řešení konfliktů v týmu. To je pro manažery a vedoucí týmů důležité, protože umožňuje snížit napětí a vytvořit harmonické pracovní prostředí.
 4. Zlepšení výsledků týmu: Získání nových dovedností prostřednictvím kurzu může vést k větší produktivitě a výkonnosti týmu. To může být pro manažery a vedoucí týmů klíčových při dosahování obchodních cílů a úspěchu projektů.
 5.  Prohloubení sebejistoty a kompetentnosti kouče.Koučové kteří pracují s manažery a v korporátním prostředí prohloubí svou sebejistotu při koučování skupin, naučí se nové postupy a technologie, které budou umět okamžitě používat v praxi.
Zahájení: 2024-11-14T11:50

Kurzovné: 24 000,- Kč

Rezervační záloha: 8 000,- Kč

Vhodné i pro manažery, lektory, mentory a poradce bez předchozí zkušenosti s koučováním.

způsoby platby

Objednat kurzNázev kurzu: Týmový koučink – High performance of great team
CO ZÍSKÁTE? V RÁMCI KURZU TÝMOVÝ KOUČINK

V KURZU TÝMOVÝ KOUČINK ZÍSKÁTE TYTO DOVEDNOSTI:

Navazování vztahů v týmu:

Znalosti důležité pro vytvoření autentické, vřelé, uvolněné komunikace pro efektivní  i kreativní týmové vztahy a vztahy týmů s manažery Dále rozvoj dovednosti používat neurolingvistické programování při práci s týmem a v komunikaci zaměřené na řešení uvnitř týmu i  se zákazníky

Zadání – kontrakt: 

Tato cast zahrnuje rozvoj schopnosti jasně definovat  co je potřeba pro rozvoj konkrétních týmových zadání a dohod u projektu tak, aby byly dosahovány požadované výsledky.

Koučovací smlouvy a profesní etika:

Tato část programu přináší jeho účastníkům vhled a inspiraci k vytváření transparentních smluv mezi kouči a zadavateli, dále porozumění tomu, co je  vhodné v dobře nastaveném  koučovacím vztahu, včetně podrobností, které se týkají nastavení jednotlivých zodpovědností. Účastníci se učí jak používat zpětnou vazbu jako rozvojový nástroj při budování koučovacích dovedností.

Facilitace rozvojových procesů účastníků procesu a monitoring výsledků:

 1. Kladení otázek, které podporují motivaci, inspiraci, tvořivost a dosahování vytyčených cílů.
 2. Nastavení cílů s vysokým motivačním rámcem pro splnění.
 3. Alternativní procesy rozvoje myšlení z různých perspektiv.
 4.  Identifikace potřeb i priorit týmů.
 5. Podpora k vzájemné komunikaci mezi jednotlivými týmy, zainteresovanými v projektech zejména ve vzájemné komunikaci, nastavování akcí a vytváření závazků.
 6. Rozvoj dovedností vest efektivně dialog.
 7. Učení se různorodým formátům týmového koučování
 8.  Budování expertní zkušenosti a výkonu.
PRO KOHO JE KURZ URČEN?

Vytvořen pro všechny, kdo chtějí proniknout do mistrovské hry koučování týmů a používání koučovacího stylu vedení při práci s týmem. Ocení jej koučové, manažeři, lídři a vedoucí pracovnící stejně jako pedagogové a pracovníci z neziskového sektoru. Hlavními zdroji  pro vznik tohoto dvoudenního kurzu je velmi oblíbený Whitmorovský styl koučování kombinovaný s NLP technikami a Inner game, dále  práce Chalesse Pellerina amerického astrofyzika, který pracoval 20 let v NASA a napsal knihu HOW THE NASSA BUILDS TEAM.

PROGRAM KURZU ZAHRNUJE

V KURZU TÝMOVÝ KOUČINK ROZVINETE A PROHLOUBÍTE NÁSLEDUJÍCÍ DOVEDNOSTI:

Kladení otázek, které podporují motivaci, inspiraci, tvořivost a dosahování vytyčených cílů.

Nastavení cílů s vysokým motivačním rámcem pro splnění.

Alternativní procesy rozvoje myšlení z různých perspektiv.

 Identifikace potřeb i priorit týmů.

Podpora k vzájemné komunikaci mezi jednotlivými týmy, zainteresovanými v projektech zejména ve vzájemné komunikaci, nastavování akcí a vytváření závazků.

Rozvoj dovedností vest efektivně dialog.

Učení se různorodým formátům týmového koučování

Budování expertní zkušenosti a výkonu.

PROČ SI VYBRAT TENTO KURZ?

Získáte pro sebe světovou kvalitu předávaného know- how.

Setkáte se s vysoce profesionálním a přátelským přístupem  kvalifikovaných profesionálů.

 Seznámíte se s novými efektivními přístupy v řízení, komunikaci i plánování.

ČASOVÝ HARMONOGRAM KURZU TÝMOVÝ KOUČINK.

Termín: 14.-15.11.2024 od 10:00 do 17:00 s polední přestávkou od 13:00 do 14:30.

Život v CW

 

 

Reference účastníků kurzu

 

 

Kurz celostní koučování velmi doporučuji. Hlavní trenérka Tereza byla skvělým průvodcem. Tento kurz je hodně zaměřený na praktická cvičení ve skupinách nebo ve dvojicích, což nejlépe rozvine Vaše povědomí, o čem koučování vlastně je. Ihned dostáváte zpětnou vazbu a do příští lekce víte, na co se máte zaměřit a s čím pracovat. S tímto kurzem rostete jak v osobní, tak i v profesní rovině. Absolvovala jsem i kurz Family Coaching a ten byl velmi emotivní a silný. Uvažuji dál o NLP akademii. Opravdu za mě skvělé! Mimo toto všechno jsem poznala i velmi zajímavé a inspirující lidi.

Mgr.Tereza Hesová

Majitelka welness centra

 

 

Více referencí

  OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

  *Povinné pole

  Fakturační údaje


   

   


  -