Hledáte pro sebe kvalitní kurz koučinku, zavolejte nám tel. 605 551 115, napište nám: email. info@coachingworld.cz
Přijďte se k nám podívat do kurzů koučinku, které probíhají a nasajte báječnou profesionální i přátelskou atmosféru se špičkovými trenéry a lektory.

Family Coaching – vztahový koučink

Foto učebnyFamily coaching – vztahový koučink je dvoudenní rozvojový program určený pro další vzdělávání koučů, lektorů a terapeutů, kteří se zabývají se svými klienty tématy partnerských vztahů. Ocení jej také jednotlivci, nebo páry, které chtějí prohloubit a upevnit stávající partnerské vztahy a také ti, kdo hledají partnery. Podmínkou pro účast v tomto programu je povědomí o koučování/kurz, četba atd./.

Během dvou dnů se v rámci kurzu FAMILY COACHING a koučování vztahů naučíte, jak koučinkem pomáhat Vašim klientům vytvářet a posilovat vytváření partnerských vztahů, podporovat pevné vazby mezi partnery a v rodině a jak skrze koučinkový styl můžete pomoci také sami sobě v jednotlivých situacích, která partnerství přináší. V rámci kurzu rozvinete dovednost používat koučink v oblasti intimních témat a práce se sexualitou. Jednotlivci si odnesou celou řadu typů pro rozvoj, budování a prohlubování stávajících a nových partnerských vztahů. Objevíte vysoce kvalitní a efektivní sedmi úrovňový způsob kladení otázek, které musí znát každý kouč, který se zabývá ve své praxi partnerskými vztahy.

Tento kurz vytvořila Tereza Dewalt-Dočkalová, EPC a čerpá v něm ze svých bohatých zkušenosti koučky, které přesahují číslo 5 000hod. Tereza V kurzech koučování propojuje své zkušenosti se znalostmi a zkušenostmi, které získala u předních světových špiček v koučování a NLP jako jsou Richard Bandler,Marilyn Atkinson- Erickson College, Anthony Robbins, Robert Dilts, Sir. John Whitmore, Deepak Chopra a řada dalších významných jmen. Kurzy koučování s Terezou získávají na své jedinečnosti i osobitým koučovacím stylem a tvořivostí, které Tereza vnáší do výuky i koučování.

 Proč studovat FAMILY COACHING a koučování vztahů

 1. Specializace na vztahy a rodinu: Kurz se zaměřuje na specifické oblasti vztahů a rodinné dynamiky. Pro terapeuty a kouče, kteří pracují s lidmi v těchto kontextech je pochopení vztahovéma rodinné dynamiky zásadní, protože se zde učí specifickým dovednostem a strategiím pro podporu a zlepšení mezilidských vztahů.
 2. Porozumění vztahovým dynamikám: Vztahy a rodina představují složité dynamiky, které vyžadují specifické přístupy. Kurz může nabízí hluboký a ucelený  vhled do interakcí v rodinném prostředí, poskytuje jednoduché a efektivní nástroje pro porozumění problemtic koučování vztahů. 
 3. Praktické aplikace: Účastníci veškeré sdílené know how umějí okamžitě používat v praxi.
 4. Rozšíření profesních dovedností: Poskytnutí dalších dovedností pro koučování a terapii v oblasti vztahů a rodiny může rozšířit profesní portfolio účastníků. To může vést k širší nabídce služeb kvalitního kouče  a zlepšení výsledků jejich práce s klienty.
 5. Reflexe vlastních vzorů a postojů: Kurz umožńuje prostor pro osobní růst a reflexi .  

 

Platné akreditace: MŠMT KOUČ- ČJ MŠMT – 15761/2021-2

Zahájení: 2024-10-17T10:10

Kurzovné: 24 000,- Kč

Rezervační záloha: 8 000,- Kč

způsoby platby

Objednat kurzNázev kurzu: Family Coaching – vztahový koučink
Jak Vás tento kurz může obohatit?

Objevíte způsob kladení otázek, které musí znát každý kouč párů.

Naučíte se, jak se vyvarovat nejčastějších chyb v koučování partnerských vztahů   a jednoduchá pravidla pro efektivnější pokládání každé z otázek.

Zvládnete umění, jak se jemně zeptat na citlivé záležitosti a jak ovládat konverzaci i v těžkých situacích.

Proniknete do mistrovské hry kladení otázek, podporujících komunikaci,růst, identifikující potenciální skryté problémy a ty, které pomohou přinést do vztahu znovu radost, vášeň a intenzivní prožitky na poli intimity a sexu.

Pochopíte, jak je možné koučink a sebekoučování používat ve vlastních vztazích s partnery, rodiči, dětmi.

Naučíte se jednoduché koučinkové a sebe koučovací techniky k prohloubení intimity mezi partnery a zjistíte, jak je možné používat koučink při práci s tématy souvisejícími se sexualitou.

Získáte povědomí o možnostech partnerského rozvoje skrze somatický koučink, tantrické praktiky a techniky NLP.

Budete si umět poradit s koučinkem při práce se závislostí ve vztazích.

Stanete se vyhledávanými odborníky na koučink partnerských vztahů.

 

 

Pro koho je kurz určen?

Dvoudenní kurz FAMILY COACHING A KOUČOVÁNÍ VZTAHŮ je určený pro další vzdělvání koučů, lektorů a terapeutů, kteří se zabývají se svými klienty tématy partnerských vztahů. Ocení jej také jednotlivci, nebo páry, které chtějí prohloubit a upevnit stávající partnerské vztahy a také ti, kdo hledají partnery a také pro studenty z jakékoli školy koučování.

Časový harmonigram.

Délka kurzu: 2 dny
• Maximální počet účastníků 18.
• Lokalita:  Na Příkopě 15, Praha 1
• Lektoři kurzu: Tereza Dewalt (dříve Dočkalová), EPC .

Výuka probíhá :  17.-18.10.2024 od 10:00 do 17:00 s polední přestávkou od 13:00 do 14:30.

Život v CW

 

 

Reference účastníků kurzu

 

 

Kurz celostní koučování velmi doporučuji. Hlavní trenérka Tereza byla skvělým průvodcem. Tento kurz je hodně zaměřený na praktická cvičení ve skupinách nebo ve dvojicích, což nejlépe rozvine Vaše povědomí, o čem koučování vlastně je. Ihned dostáváte zpětnou vazbu a do příští lekce víte, na co se máte zaměřit a s čím pracovat. S tímto kurzem rostete jak v osobní, tak i v profesní rovině. Absolvovala jsem i kurz Family Coaching a ten byl velmi emotivní a silný. Uvažuji dál o NLP akademii. Opravdu za mě skvělé! Mimo toto všechno jsem poznala i velmi zajímavé a inspirující lidi.

Mgr.Tereza Hesová

Majitelka welness centra

 

 

Více referencí

  OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

  *Povinné pole

  Fakturační údaje


   

   


  -