Hledáte pro sebe kvalitní kurz koučinku, zavolejte nám tel. 777 724 718, napište nám: email. info@coachingworld.cz
Přijďte se k nám podívat do kurzů koučinku, které probíhají a nasajte báječnou profesionální i přátelskou atmosféru se špičkovými trenéry a lektory.

REFERENCE ÚČASTNÍKŮ KURZŮ KOUČOVÁNÍ.

Chtěl  bych poděkovat za skvělý kurz koučinku a to jak on-line tak prezenční family koučink, který jsem měl možnost navštívit.

Nyní, jako vždy po sezení s Terez se cítím zase happy, vyrovnaný a zcela klidný a to je na tom to nejúžasnější.

I kdybych se do budoucna do koučování nepustil formou podnikání, tak to za to stálo i jen pro můj osobní rozvoj.

C
Recenzent

Bc. Robert Vodička

Zdravotnická záchranná

služba Plzeňského kraje

Kurz celostního koučování pro mě byl velkým přínosem.

Lidé v kurzu se sešli skvělí, naučili jsme se pracovat s mnoha vysoce účinnými technikami, vedení kurzu bylo na profesionální úrovni.

Osobně se těším na NLP akademii, která vše posune na vyšší úroveň. To, co jsem se naučila, uplatňuji v každodenním životě s rodinou i v týmu.

C
Recenzent

Mgr. Lucie Martáková

Manažerka

Kurz Celostní koučování předčil má očekávání. Je velmi efektivní,důkladný a plný praktických cvičení. Profesionalita, otevřenost a humor hlavní koučky Terezy Dočkalové dokáže zcela nadchnout a motivovat. Tento půlroční intenzivní kurz mne naučil neradit, ale naslouchat a správně se ptát. Koučink je vynikajícím nástrojem a tento kurz je skvělým startem pro každého budoucího kouče. Děkuji za skvělou příležitost naučit se koučovat právě v COACHINGWORLDu.

C
Recenzent

Klára Alba Bartlová

Zakladatelka společnosti

Leopardessa

Kurz celostní koučování velmi doporučuji. Hlavní trenérka Tereza byla skvělým průvodcem. Tento kurz je hodně zaměřený na praktická cvičení ve skupinách nebo ve dvojicích, což nejlépe rozvine Vaše povědomí, o čem koučování vlastně je. Ihned dostáváte zpětnou vazbu a do příští lekce víte, na co se máte zaměřit a s čím pracovat. S tímto kurzem rostete jak v osobní, tak i v profesní rovině. Absolvovala jsem i kurz Family Coaching a ten byl velmi emotivní a silný. Uvažuji dál o NLP akademii. Opravdu za mě skvělé! Mimo toto všechno jsem poznala i velmi zajímavé a inspirující lidi.

C
Recenzent

Mgr.Tereza Hesová

Majitelka welness centra

Než jsem se přihlásila do kurzu PROFESIONÁLNÍ KOUČ, prošla jsem si mnoho institucí, které se věnují výuce koučinku na profesionální úrovni. Coachingworld jsem si vybrala  hlavně pro obsahovou pestrost koučinkových stylů. Oslovilo mne také to, že veškeré znalosti se opírají o vědecké základy, což je pro mne pro porozumění podstatě koučinku důležité. Celý kurz byl postavený na bohatém praktickém nácviku koučinkových stylů a postupů. Libila se mi také dokonale a vyváženě  sladěná kombinace teorie, praxe a příkladů okořeněné praxí a smyslem pro hůmor a nadheld jednotlivých lektorů. Podpora v mezidobí mi pomola budovat jednotlivé pilíře svého podnikání. Co se týče seberozvoje dala jsem si za cíl v průběhu kurzu zapracovat na propojiení své profesní seberealizace s mateřstvím. A to se mi dokonale podařilo. Ve vypjatých situacích ať už v práci nebo doma mám mnohem více nadhledu, přeformovala jsem si business plán tak, abych měla více času. Moje celkově větší spokojenost se projevila nejen v rodině, ale i v podnikání takže jsem dokonale nadšená jak z kurzu, tak z toho co jsem měla možnost v rámci kurzu udělat pro sebe.

C
Recenzent

Mgr. Anna Opálková, Ph.D.

Absolventka  kurzu PROFESIONÁLNÍ KOUČ  a NLP akademie.

 

Kurz profesionálního koučování pro mě byl nesmírně přínosný. Překvapila mě skvělá struktura kurzu, která umožňovala plynulé navazování jednotlivých témat a komplexní přístup, který zahrnoval teoretické znalosti i praktické nácviky.
Jsem přesvědčena, že získané znalosti a dovednosti budu moci s úspěchem uplatnit jak v profesním, tak i v osobním životě. Byla to úžasná příležitost vyzkoušet si koučovací techniky v praxi a získat cennou zpětnou vazbu od lektorky Terezy, ale i od kolegů z kurzu. Během kurzu byla velice přátelská a motivující atmosféra. Pokud se chcete rozvíjet v oblasti osobního růstu a chcete se naučit efektivně komunikovat a spolupracovat s druhými, pak kurz koučinku vřele doporučuji.

C
Recenzent

Lenka Jozífová,Technologická agentura České republiky.

MUDr. Jana Kovaříková- dětská lékařka

„Vzdělávání v mezinárodní škole koučů CoachingWorld bylo mým nejlepším rozhodnutím. Než jsem se pro svůj rozvoj v CW s přítelem rozhodla, obrazili jsme snad všechny školy koučování v České republice. Na práci týmu školitelů CW se mi kromě velmi vysoké úrovně sdílených vědomostí a trenérů velice líbil autentický, přátelský a  velmi profesionální přístup hlavní trenérky Terezy, která nás po celou dobu s velkou dávkou trpělivosti doporovázela. společně se svými kolegy. Ukázala nám, že osobní rozvoj a vzdělávání v koučinku  má svá pravidla, ale kromě toho může být velmi kretivní a zábavný. Tereza si na nic nehraje a to, že umí koučovat a ještě to s lehkostí učit své kolegy a nás studenty byla pro nás obrovsky silná zkušenost oproti ostatním školám, kde to působí dost  jako ve škole. Kromě času který jsme v CW společně s mým mužem strávili jsme navázali celou řadu nových přátelství, která přetrvávají i po skončení kurzu. Koučování samotné nám velmi pomohlo nejen profesně, ale take při řešení našich partnerských témat”.

Mgr. René Rozehnal, MBA

Než jsem se přihlásil do kurzu PROFESIONÁLNÍ KOUČ, prošel jsem si několik škol koučování. Až v COACHINGWORLDu jsem narazil na to pravé. Před nástupem do kurzu jsem se setkal s hlavní trenérkou Terezou. Tereza na mne působila velmi příjemně, žensky, kompetentně a už při  úvodním rozhovoru s ní mi bylo jasné, že se bavím s člověkem, který velmi dobře ví, co dělá. První dojem nezklamal a v každé lekci jsem měl dojem, že veškeré know how, které získávám a můžu si i prakticky zažít, svou kvalitou graduje výš a výš. Velice oceňuji možnost konzultovat v průběhu kurzu přímo s trenery a profesionální přístup k nám studentům- zpětnou vazbu. Fajn bylo také výukové prostředí. Ke každému modulu jsme kromě manuálů dostali také fotodokumentaci z flipů a několik audionahrávek. Další přidanou hodnotou byla velikost naší skupiny, bylo nás 8, takže jsme měli prostor pro příjené diskuze. Celý kurz provázela velice přátelská atmosféra, která vládla ve skupině. Lektorky působily přátelsky, uvolněně a velmi profesionálně. Koučování používám nejem jako manažer, ale také v komunikaci s dětmi, v rodině …. 

Děkuji za skvělou příležitost naučit se koučovat právě v COACHINGWORLDu.

Mgr. Magdalena Kollárová

„S Coachingworldem v Mcelech jsem se naučila nejen koučovat, ale také relaxovat. Oceňuji vysokou úroveň celého programu a  jeho propojení s relaxaci v tak úžasném prostředí. Přístup celého týmu mne  doslova nadchnul. Na kurzu  DÁMSKÉ COACHING UNIVERZITY samotném oceňuji jednoduchost, praktické nácviky, individuální přístup, vstřícnost a profesionalitu trenérů a lektorů. Velmi užitečné jsou také Vaše prezentace po jednotlivých dnech. Terezo, příští rok do toho jdu s Vámi znovu a už teď se Těším!“

Marie Pechová

„Díky výcviku koučování s Terezou  jsem se posunula jak osobnostně, tak i profesně. Unikátní a jedinečná je kromě know how bohatého na praktické nácviky a ukázky různých koučovacích směrů osobnost Terezy, která disponuje nejen obrovským penzem znalostí, ale take velmi lidskými vlastnostmí . Před absolvováním tohoto programu jsem absolvovala několik specifických výcviků, dokonce  i program akreditovaný ICF a až díky týmu  CW jsem konečně dokázala najít v koučování svůj styl a začala koučovat na mnhem vyšší úrovni s daleko větší lehkostí a radostí. Pokud právě čtete tuto mou referenci, a uvažujete o výcviku v Coachingworldu, neváhejte ani minutu, protože CELOSTNÍ KOUČOVÁNÍ je doslova průlom.“

Hana Karafiátová

Jsem účastnicí celostního koučování. Jsem nadšená, úžasná možnost sebe rozvoje a sebezkušenosti. Nadchla mě profesionalita hlavní trenérky Terez. Dostala jsem srozumitelným, profesionálním způsobem podané techniky a teoretické znalosti pro to, stát se dobrým koučem. Ve výcviku je velký prostor pro to zkusit si jednotlivé techniky sami a případné dotazy hned konzultovat s trenérkou a dostat zpětnou vazbu. Velká škola sebezkušenosti, kde člověk nabude sebevědomí, nejen pro svou budoucí kariéru kouče, ale také pro sebe a pro to stát se skutečně tím, co jsme a ne tím, co od nás okolí očekává. Což je pro mě neocenitelná přidaná hodnota.

Děkuji za skvělou příležitost naučit se koučovat právě v COACHINGWORLDu.