Hledáte pro sebe kvalitní kurz koučinku, zavolejte nám tel. 605 551 115, napište nám: email. info@coachingworld.cz
Přijďte se k nám podívat do kurzů koučinku, které probíhají a nasajte báječnou profesionální i přátelskou atmosféru se špičkovými trenéry a lektory.

Vnitřní dítě a přepis limbického otisku ve výsledkově orientovaném koučování.

CPC, certifikát

Foto učebnyObjevte sílu svého vnitřního já a přepište svůj limbický otisk! Přidejte se  se k našemu jednodennímu kurzu koučování a prohloubení svého osobního růstu a sebepoznání.

Co je to vnitřní dítě a limbický otisk? Jsou to klíčové pojmy ve vývoji naší osobnosti a emocionálního života. Vnitřní dítě představuje naše pocity, vzpomínky a reakce, které jsme přinesli z dětství. Limbický otisk je pak záznamem našich emocionálních zkušeností, který ovlivňje naše myšlení, jednání a vztahy.

Tento jednodenní kurz vám umožní porozumět těmto aspektům  a naučí vás jak je denně využívat ve prospěch vašeho osobního růstu. Získáte hluboké vhledy do svého vnitřního dítěte a odhalíte nevědomé vzorce chování a myšlení, které vás mohou omezovat.

Během kurzu budeme pracovat s různými koučovacími technikami a cvičeními, které vám umožní přepsat váš limbický otisk a vybudovat si zdravější a šťastnější vztah sami k sobě i druhým. Získejten postupy, které vám pomohou vyrovnat se s emocionálními výzvami, zlepšit svou sebeúctu a zlepšít své mezilidské vztahy.

Náš kurz koučování je navržen tak, aby byl interaktivní, podporoval vzájemné sdílení a vytvářel bezpečný prostor pro osobní růst. Zkušení lektoři vám poskytnou  podporu, kterou potřebujete, a povedou vás na cestě k objevení a využití vaší vnitřní síly.

Přijďte a připravte se na osobní transformaci! Kurz koučování, vnitřní dítě a přepis limbického otisku je vhodný pro každého, kdo touží po hlubším porozumění sobě samému a chce se stát nejlepší verzí sebe sama.

Zarezervujte si své místo na našem jednodenním kurzu ještě dnes a otevřete dveře k osobnímu růstu a svému životu. Nechte své vnitřní dítě rozkvést

Zahájení: 2024-02-06T07:29

Kurzovné: 6 800,- Kč

Rezervační záloha: 2 800,- Kč

Při objednávce a úhradě kurzovného do 04.12.2023
je kurzovné stanoveno na 4 800,- Kč

Do konce platnosti akční cenové nabídky zbývá:

způsoby platby

ObjednatNázev kurzu: Vnitřní dítě a přepis limbického otisku ve výsledkově orientovaném koučování.
CO ZÍSKÁTE V TOMTO KURZU?

V rámci jednodenního kurzu Vnitřní dítě a přepis limbického otisku ve výsledkově orientovaném koučování se naučíte vysoce kvalitní, jednoduché a bezpečné techniky, jak pomáhat sobě i Vašim klientům bourat vnitřní limity a přesvědčení, a nahradit je novými funkčními vzorci a způsoby myšlení, tak aby byly v souladu s klientovými cíli. Techniky a postupu propojují nejnovější poznatky o fungování lidského mozku, NLP techniky a výsledkově orientovaný koučovací přístup.

PRO KOHO JE KURZ URČEN?

Jednodenní kurz VNITŘNÍ DÍTĚ A PŘEPIS LIMBICKÉHO OTISKU je určen všem lektorům, terapeutům, koučům, poradcům, pedagogům a vedoucím pracovníkům, kteří chtějí obohatit svou práci o nové techniky a postupy podporující klienty v dosahování jejich cílů zejména v oblasti seberealizace, kreativity, učení, finančních přesvědčení a partnerských vztahů.

ČASOVÝ HARMONOGRAM

Termín: 24.10.2023 v čase od 10:00 do 17:00 s polední přestávkou od 13:00 do 14:30.

Reference

  OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

  *Povinné pole

  Fakturační údaje


   

   


  -


  CPC, certifikát